سلام به همه‌ی دوستان خوبم

چند روزی هست که شدیداً از نظر روحی و جسمی بهم ریختم و نیاز به کمی آرامش دارم. نیاز دارم تا خودم رو جمع و جور کنم و قوای تازه بگیرم شاید اینقدر تلخ ننویسم. مدتی نیستم. شاید کوتاه و شاید بلند. نمی‌دونم اما سعی می‌کنم که زودتر برگردم. فقط چند نکته:

- وبلاگ داره به یک‌سالگی‌ش نزدیک میشه. از دوست خوبم که انگیزه‌ی نوشتن من بعد از سال‌ها بود و از نرگس که عاشقانه دوستش دارم ممنونم. امیدوارم باز هم بتونم به اسم "مامان نرگس" اینجا بنویسم.

- دوستان خوبی که کتاب می‌خوان آدرس کامل پستی‌، تلفن و لیست کتاب‌هاشون رو بذارن تا در اسرع وقت براشون پست کنم. ان‌شالله کتاب آرزو رو هم بعد از چاپ برای علاقه‌مندان پست می‌کنم.

- آرزوی عزیزم! پیشاپیش چهارم دی ماه تولد چهل‌سالگیِ همیشگیت رو تبریک می‌گم و ختم قرآن کامل شده رو در روز تولدت بهت هدیه می‌کنم. آرزو دارم توی تولد ۴۰ سالگیم کنارت باشم که تو الان در بهترین جای جهان هستی.

- دوست خوبم! پنجم دی ماه روز تولدت رو پیشاپیش تبریک می‌گم. چیزهایی زیادی رو بهم‌ یاد دادی و مهمترینش دوستی، عشق، محبت و مهر مادری بود. امیدوارم سال‌های سال در کنار خانواده‌ی محترمت زندگی سرشار از شادی و سلامت داشته باشی. از اینکه به عنوان خواهر کوچکت منو پذیرفتی احساس غرور می‌کنم.

- از همه‌ی دوستانی که با کلام، شعر و پیام‌های محبت آمیزشون به من لطف داشتند و با حضورشون به من دلگرمی و انرژی دادند صمیمانه سپاسگزارم و براشون بهترین‌ها رو آرزو دارم. امیدوارم بتونم زودتر بیام و پیام‌های پر از مهرتون رو پاسخ بدم. 

التماس دعای فراوان از همه‌ی دوستان

می‌کنم ,آرزو ,امیدوارم ,همه‌ی ,شاید ,تبریک می‌گم ,دوست خوبم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جراحی بینی ، جراحی سینه، جراحي زيبايي ، جراحي شکم ، جراحی زنان، جراحی پلک، جراحی صورت، جراحی فک، جراحی گوش دانلود کتاب دانلود فایل های کمیاب اکسر موزیک - Xer Music عسل بانو وبلاگ اشعار مهدی ملکی الف یواشکی ها ویوپنل .: Alireza Hajiloo official weblog :. صفحه شخصی علی زاهدی